گردنبند نقره طرح بی نهایت با نگین های برلیان اتمی nw-n229

گردنبند نقره طرح بی نهایت با نگین های برلیان اتمی nw-n229 از سری زیورآلات نقره می باشد که به صورت ظریف و دخترانه می باشد. این گردنبند از نقره عیار ۹۲۵ ساخته شده است و بدون تغییر رنگ می باشد. همچنین به دلیل کم بودن نیکل در ساخت آن و کیفیت بالای نقره به کار رفته در آن بر روی پوست نیز ایجاد حساسیت نمی کند و کاملا با پوست های حساس سازگار است. 

گردنبند نقره طرح بی نهایت با نگین های برلیان اتمی nw-n229 دارای طول پلاک ۲ سانتی متری است و طرح آن ترکیبی از علامت بی نهایت و چشم نظر می باشد که نماد دوست داشتن و عشق است. این گردنبند را می تون با انواع دستبند نقره وانگشتر نقره ست کرد و مورد استفاده قرار داد. گردنبند نقره طرح بی نهایت با نگین های برلیان اتمی nw-n229 گزینه مناسبی برای افرادی است ک به دنبال خرید گردنبند دخترانه شیک هستند و یک گزینه عالی برای هدیه دادن به خواهر، نامزد، دوست و … می باشد. 

گردنبند نقره طرح بی نهایت با نگین های برلیان اتمی nw-n229 برای اینکه دچار آسیب نگردد باید به صورت درست نگهداری و مراقبت شود. نگهداری و مراقبت صحیح از گردنبند نقره باعث خواهد شد تا همواره درخشان و شفاف باقی بماند و کدر نشود. لازم به ذکر است که این گردنبند دارای وزن ۱+_۳٫۱ گرم است و به عنوان یک گردنبند سبک شناخته می شود.


/ 0 نظر / 11 بازدید